Referanslar

İlk Grup, insaat, dekoratif aydınlatma ve teknoloji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Tarihi eser renovasyonu, iç dekorasyon, özel üretim çatı inşası gibi konularda uzmanlığını ispatlamış saygın bir inşaat firmasıdır. Yeni ürünler, malzemeler ve uygulamalar, yılların tecrübesi mühendis ve tasarımcılarımızın elinde kullanışlı ve elegant alanlara dönüşmektedir. İlk grup bünyesinde 2004 yılında kurulan Aydınlık Lighting, vizyonumuza uygun olarak Türkiye'de ilkleri hayata geçirmiş bir firmadır. Dekoratif aydınlatma teknolojisi ile tasarımın gücünü birleştirerek, binalara geceleri farklı bir kimlik katmak, insan psikolojisine göre renk seçimleriyle mimari yapılara ruh katmak Aydınlık Lighting mühendislerinin ilk amaçlarındandır. Kurumsal iletişimin en güçlü enstrumanlarından birisi, Kurumsal TV. Çok şubeli mağaza, otel gibi işletmelerde içerik konusunda merkezi yönetim le standardizasyon sağlayan firmamız, aynı zamanda monitörlerimizle iletişime geçebilen mobil uygulama ile ziyaretçi ve müşterilerle iletişimde kolaylık sağlamaktadır. Mutlu müşterilerimizden bazılarına ait projeleri aşağıda görebilirsiniz.

Kuleli Askeri Lisesi

Boğazın en görkemli yapılarından birisi olan Kuleli Askeri Lisesi artık geceleri daha ihtişamlı görünüyor.

Esatpaşa Kültür ve Spor Tesisi

Kompleks inşaatı konusunda da tecrübelerini konuşturan ekibimiz, bu çok yönlü ve kullanışlı binaya imzasını atmıştır.

Abraham Paşa Çiftliği

Beykoz'da asırlık ağaçların arasında bir yapı. İlk İnşaat ekibinin marifetli dokunuşları ile aslına uygun olarak yenilendi.

NIKE

Nike'ın en prestijli mağaza ekranlaır artık emin ellerde. iotivi ekibinin hassas çalışmaları sonucunda ekranlar her zaman aktif ve hatasız.

TATBAK

Tatlının ustası da iotivi'yi seçti. Tüm mağazalarında dekoratif çerçevesi ile birlikte Tatbak'ın hikayesini paylaşıyoruz.

15 Temmuz Köprüsü

İstanbul'un simgesi haline gelmiş olan Boğaziçi köprüsünün aydınlatma çalışmaları dağcılık sertifikalı ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Gaziantep Pazar Yeri

Türkiye'nin en büyük çatısnı inşa edildiği pazar yeri projesini çok kısa sürede tamamladık.

Çubuklu İtfaiye Binası

Beykoz sahilin simge binası eski Çubuklu itfaiye binasının elektrik renovasyonu teknik ekibimiz tarafından yapıldı.

Hatay Köy Yolu

Kilit taş sistemiyle 1 milyon metrekare üzerinde yol inşaatını tamamladık.