Biz

Vizyonumuz öncü bir felsefeyle ilkleri faaliyete geçirmek,         misyonumuz sürekli gelişim ve degişimle iş ortaklarını memnun etmektir.

Temel Değerler

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Hız

Müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, idari ve denetim yetkililerine ve hatta rakiplerimize karşı rn hassas olduğumuz konu hız ve yükümlülüklerimizi vaktinde yetiştirmek.

Kalite

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; başta gelen prensiplerimizdendir. Kaliteli olanı en hızlı ve en maliyetsiz ve çevreye duyarlı şekilde yapabilmek için gerekli mühendislik bilgisine sahip olan bir firmayız.

Çevre Bilinci

İç ve dış paydaşlara yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı ile çalışmak, yarınımızı düşünerek adım atmak, üzerinde yaşadığımız doğa hariaksı gezegeni korumak en önemli görevimzdir.

250

Tamamlanmış Proje

302

Çalışan

15

Milyon Saat-İş

99

Mutlu Müşteri

Ekip Liderlerimiz

Oğuzhan Seyhun

İnşaat Mühendisi

Salih Özbayoğlu

Proje Mühendisi

Saltuk Akatay

Yüksek Mimar